ÇATI UYGULAMALARI

İstanbul’un seçkin çatı ustalarını bünyesinde bulunduran Elit Yapı İzolasyon, 18 yılı aşkın deneyimle tüm çatı uygulamalarında çözüm ortağınız oluyor. Çatı yapımı ve çatı tamiri hakkında detaylı bilgi için irtibat:

📞  0(216) 367 25 25 


ELİT YAPI ÇATI UYGULAMALARI LİSTESİ

çatı yapımı1- Çatı Yapımı: İşyeri, apartman, müstakil yapı veya bahçe yaşam alanlarınız için sıfırdan çatı yapımı hizmetlerini kapsamaktadır. Bu işlem için alanında uzman çatı ustası personellerimiz önce keşif yapar. Ardından proje ve çatı malzemeleri listesi hazırlanır. Uygulama başlatılmadan önce detaylı bir teklif hazırlanır ve onayınızla birlikte çatı yapımına başlanır.

Elit Yapı İzolasyon, çatı yapımı için gerekli yasal prosedürler konusunda size rehberlik yapar ve sürecin problemsiz bir şekilde tamamlanmasını sağlar. Daha detaylı bilgi için irtibat:

📞  0(216) 367 25 25


çatı tamiri2- Çatı Tamiri: Bu hizmet, mevcut çatınızda zamanla oluşan tahribatlar için profesyonel onarım işlemlerini kapsar. Çatı tamiri, suyun, rüzgarın, güneşin; genel tabirle doğa şartlarının oluşturduğu aşınmalar için periyodik yapılması gereken bir işlemdir. Elit Yapı İzolasyon tarafından yapılan çatı tamiri işlemleri uzun ömürlüdür.

İstanbul’da çatı tamiri ve yakın bölgeler için, çatı ustalarımız arıza tespitini genellikle aynı gün gerçekleştirmektedir. Çatı onarımı işlemleri için gereken çatı malzemeleri ve işçilik süreci, onarım öncesinde hesaplanarak şeffaf bir teklif yapılır. Onayınızla birlikte çatı tamiri uygulamasına başlanır. Soru ve istekleriniz için irtibat:

 📞  0(216) 367 25 25


çatı aktarma3- Çatı Aktarma: Bu işlem genellikle çatı tamiriyle karıştırılmaktadır. Aslında çatı tamiri lokal problemlerin giderilmesini ifade ederken, çatı aktarma ise çatının komple elden geçmesi demektir. Genellikle kiremit çatılar için yapılan bu uygulama, çatı ustalığı konusunda uzmanlık gerektirir. Peki, çatı aktarma işleminde neler yapılır?

Çatı aktarımı; omuz mahyaların çıkarılması, tahrip olan kiremitlerin kaldırılması, suyu toplayıp yönlendiren derelerin sökülmesi, sağlamlığını kaybetmiş tahtaların sökülmesi gibi işlemleri kapsar. Sökme işlemlerinin ardından yeniden yapma aşamasında; izolasyonun sağlanması, çıkarılan malzemelerin yenileriyle değiştirilmesi gibi detaylı onarım işlemleri yapılır. Çatı aktarımı için detaylı bilgi alabileceğiniz irtibat numarası:

📞  0(216) 367 25 25


çatı kaplama4- Çatı Kaplama: Yeni çatı kaplama malzemeleriyle çatılarınızın dilediğiniz özellikte olmasını sağlayan kaplama işlemlerini kapsar. Kiremit çatılara alternatif olarak; ondülin, sac, galvaniz, pvc, atermit, şıngıl ve daha birçok çatı kaplama malzemesi tercih edilebilir.

Yeni nesil çatı kaplama malzemeleri ve yalıtım yöntemleri ile ısı yalıtımı çok daha etkin bir şekilde yapılabilmektedir. İstanbul çatı kaplama işlemlerinde ve İstanbul’a yakın bölgeler için çatı kaplama işlemlerinde aynı gün teklif alabilirsiniz. Teklif veya bilgi almak için irtibat:

📞  0(216) 367 25 25


çatı drenajı5- Drenaj: Hem çatının, hem de binanın/yapının uzun ömürlü olmasını sağlamak için drenaj uygulaması yapılır. Drenaj, suyun yıpratıcı etkilerinden çatıyı koruma; suyu, yapıdan uzaklaştırma işlemlerini kapsar.

İstanbul’da drenaj ustası olarak uzmanlaşmış özel ekibimizle, yapılarınızın ömrünü uzatıyoruz. Bilgi hattı:

📞  0(216) 367 25 25


ÇATI YAPIM, ONARIM ve AKTARIM İŞLEMLERİNDE NEDEN ELİT YAPI?

istanbul çatı yapımı ve tamiri

Merkezi İstanbul-Maltepe’de bulunan Elit Yapı İzolasyon, başta İstanbul ve yakın bölgeler olmak üzere Türkiye’nin birçok noktasında, yüzlerce çatı uygulaması yapmış kurumsal bir firmadır.

Referansları arasında, Türkiye’de marka bilinirliği yüksek firmaların da yer aldığı Elit Yapı İzolasyon, bireysel taleplerinize de profesyonel çözümler üretmektedir.

18 yılı aşkın çatı uygulamaları deneyimi ile Elit Yapı, İstanbul’da çatı denildiği zaman akla ilk gelen markalardan biri olmayı başarmıştır. Bu süreçte, markamızdan hizmet alan tüm müşterilerimizin memnuniyetini sağlayan uzman çatı ustalarımız etkin rol oynamaktadır. Elit Yapı İzolasyon, İstanbul’un en iyi çatı ustalarını bünyesinde bulundurur.


HİZMETLER LİSTESİ

  • Çatı yapımı
  • Çatı tamiri & onarımı
  • Çatı aktarma
  • Çatı kaplama
  • Drenaj
  • Çatı ustası temini
  • Mantolama
  • Anahtar teslim inşaat işleri
  • Kat karşılığı konut projeleri

Çatı malzemeleri fiyatları, çatı yapımı ve tamiri fiyatları gibi çatı uygulamalarına yönelik fiyat bilgilerini aşağıdaki irtibat numarasından alabilirsiniz.

📞  0(216) 367 25 25

Elit Yapı İzolasyon | Çatı Uygulamaları ve Yapı Çözümleri Uzmanı

Adres: Bağdat Caddesi, Çınar Mahallesi, Hafız İsa Sokak, No: 2/B
İSTANBUL-MALTEPE

Elit Yapı İzolasyon